tisktisk

Akce - Regionální přebory 30.11.2013

zpět do rubriky

Článek o Regionálních přeborech 2013

Dne 30.11.2013 se v herně TTC Kladno uskutečnily regionální přebory, kterých se zúčastnilo celkem 20 hráčů. Hráči našeho oddílu na nich dosáhli úspěchu, když do finále soutěže regionálního přeboru hráčů z regionálních soutěží se probojoval Tomáš Vysoudil a těsně před branami finále zůstal Zdeněk Čižinský.

Přeboru hráčů regionálních soutěží se zúčastnilo celkem 13 hráčů. Tomáš Vysoudil porazil ve skupině Javůrka (Slatina) 3:1 a Procházku (TTC) 3:0. Zdeněk Čižinský ve skupině porazil Jílka (TTC) 3:2 a Švejdu (TSM) 3:1. Ve čtvrtfinále porazil T. Vysoudil Svobodu (TTC) 3:2 a Z. Čižinský po velkém boji Procházku (TTC) 3:2. V semifinále zvítězil T. Vysoudil v dramatickém a velice dlouhém zápasu nad Jar. Škachem (TTC) 3:2 a Z. Čižinský prohrál s Burgrem (TTC) 2:3, když už prohrával 0:2 na sety, ale utkání otočil a vedl 5:1 v 5. setu!? Ve finálovém dramatu zvítězil Burgr nad T. Vysoudilem 3:2 (14:12 v 5. setu), když měl Tomáš v 5. setu za stavu 11:10 mečbol, a stal se přeborníkem regionu Kladno. V zápase o 3. místo porazil Čižinský Jar. Škacha 3:1. Našim hráčům se téměř podařilo zopakovat loňský úspěch – namísto 1. a 2. místa obsadili letos 2. a 3. místo. A to je v konkurenci zejména mladých hráčů TTC Kladno bezesporu úspěch!

V regionálním přeboru všech hráčů regionu Kladno měl Z. Čižinský těžký los v skupině. Prohry se Svobodou (TTC) 2:3 a s Krejčím (Buštěhrad) 1:3 znamenaly vyřazení. T. Vysoudil ve skupině porazil Jílka (TTC) 3:0 a prohrál s Novákem (TTC) 0:3. V osmifinále zvítězil nad Habrcetlem (TTC) 3:0 a ve čtvrtfinále narazil na Fencla (Stochov), s nímž prohrál po vyrovnaném souboji 2:3. Přeborníkem se stal Novák (TTC), který ve finále porazil Navrátila ze stejného oddílu 3:0. Třetí skončil Fencl.

Ve čtyřhře se Tomáš Vysoudil ve dvojici s Jar. Škachem neprobojovali ze skupiny, když porazili Kořenáře (Unhošť) se Švejdou (TSM) 3:0, ale prohráli s páry Svoboda - Procházka (TTC) 1:3 a Novák - Navrátil (TTC) 0:3. Obrovským překvapením bylo vítězství páru Svoboda - Procházka, který ve finále porazil Nováka s Navrátilem 3:2. Třetí skončila dvojice Fencl - Velc (Stochov).